Про компанію

«Полігон-Авто» — виробник додаткового устаткування на автівки з 25-річною історією успіху. Сьогодні «Полігон-Авто» — лідер своєї галузі в Україні. 

Ми використовуємо лише високоякісну сировину та матеріали, впроваджуємо новітні технології на виробництві, чим обумовлюється якість виготовленої нами продукції!

«Полігон-Авто»

Компанія «Полігон-Авто» утворилася у 1997 році у Запоріжжі. Тоді на підприємстві виготовляли захист для моторного відсіку на легкові автомобілі усіх марок.


Захист моторного відсіку це:

Захист моторного відсіку – це міцна конструкція, яка кріпиться на днищі автомобіля, та захищає картер двигуна та картер коробки передач від механічних пошкоджень. Особливо для машин з низькою посадкою – необхідне додаткове обладнання, яке убезпечить від незапланованого ремонту.

Зараз компанія «Полігон-Авто» — високотехнологічне підприємство із власними виробничими цехами, адміністративним офісом, складом та регіональним представництвом у Києві.

Ми проєктуємо та виробляємо продукцію з дотриманням українських та європейських стандартів якості, забезпечуючи тим самим високий рівень устаткування з урахуванням найдрібніших деталей. Серед головних видів продукції, що продається: захист для двигуна на будь-яку модель машини та фаркопи.

Що таке фаркоп?

Фаркоп — спеціальний пристрій, призначений для надійного кріплення причепа до машини. Завдяки своїй конструкції, фаркоп розподіляє навантаження додаткової ваги, що створює безпечні умови та надійність під час перевезення.


Що ми ще виробляємо? 

Продукція, що випускається, виготовляється з переробленого сортового металу, завдяки чому вона славиться своєю міцністю і гарантовано прослужить вам довгі роки.

Серед продукції, що випускається:

  • захисти моторного відсіку на легкові автомобілі;
  • автомобільні причіпні пристрої, фаркопи;
  • 8-ми грані конічні оцинковані опори;
  • комплектуючі до опор освітлення, щогл;
  • комплектуючі до дощувальних машин;
  • швидкорознімні трубопроводи;
  • комплектуючі до зрошувальних систем;
  • штампи, пресформи з пластмаси та гуми;
  • нестандартне обладнання, пристрої для металообробних верстатів тощо.

Чому вам варто вибрати «Полігон-Авто»?

Фахівці «Полігон-Авто» завжди якісно та в найкоротші терміни готові виготовити необхідну продукцію, щоб задовольнити потреби замовників.

Конструкторсько-технологічний відділ забезпечує впровадження новітніх технологій виробничого процесу. На постійній основі ми співпрацюємо з партнерами, які мають сучасне обладнання для гарячого оцинкування виробів. У виробництві ми використовуємо різноманітне обладнання та застосовуємо його для локалізації виробництва.

Ось уже 25 років ми працюємо для вас! Ми намагаємося захистити вашу машину від випадкових механічних пошкоджень, а ваш бюджет від незапланованих витрат на ремонт!

«Полігон-Авто»