CHERY Tiggo 3 1,6 передній привід АКПП/МКПП 2014-2019- Захист моторного вісіку та КПП

Технічні характеристики:

Марка
CHERY
Модель
Tiggo
Роки випуска:
2014 - 2021
Модифікація
1,6 передній привід АКПП/МКПП
Що захищає
Моторний відсік та КПП
Товщина
2,5мм
Виробник
ТОВ "Полігон-Авто"

Опис товару:

Захисти моторного відсіку, елементів трансмісії та інших агрегатів автомобіля захищають від ударних ушкоджень при наїзді на тверді та гострі предмети; перешкоджає проникненню води, бруду, гравію. Конструкції захисту розроблені індивідуально під кожну модель автомобіля з урахуванням його конструктивних особливостей.

Захисти «Полігон-Авто» виготовляють виключно із цілісного листа металу 2,5 мм, не має стиків, зварених швів та збірних елементів.

Ребра жорсткості захисту проходять безперервною лінією по всій довжині, що збільшує жорсткість виробу і дозволяє виключити вібрацію при русі автомобіля. Також в разі необхідності, захисти комплектуються гумовими демпферами, дистанційними втулками, які розташовують в місцях прилягання до кузова.

Вентиляційні вікна і жалюзі, які є в захистах, дозволяють забезпечити необхідний напрям потоків повітря для охолодження вузлів автомобіля, що забезпечує надійність і безпеку експлуатації автомобіля.

В більшості захистів конструкцією передбачено отвір для зливу мастила, що сприяє скороченню витрат при проходженні планового ТО по заміні мастила.

Рекомендовані товари

CHERY Tiggo 3 2014- Фаркоп під вставку
CHERY Tiggo 3 2014- Фаркоп під вставку
Роки випуска: CHERY
2014 г. - 2022 г.
Переглянути
CHERY Tiggo 4 2019- Фаркоп пiд вставку
CHERY Tiggo 4 2019- Фаркоп пiд вставку
Роки випуска: CHERY
2019 г. - 2022 г.
Переглянути