CHEVROLET Explorer 3,5 4×4 АКПП 2012- Захист моторного відсіку

Технічні характеристики:

Марка
CHEVROLET
Модель
Exploerer
Роки випуска:
2012 - 2021
Модифікація
3,5 4x4 АКПП
Що захищає
Моторний відсік
Товщина
2,5мм
Виробник
ТОВ "Полігон-Авто"

Опис товару:

Захисти моторного відсіку, елементів трансмісії та інших агрегатів автомобіля захищають від ударних ушкоджень при наїзді на тверді та гострі предмети; перешкоджає проникненню води, бруду, гравію. Конструкції захисту розроблені індивідуально під кожну модель автомобіля з урахуванням його конструктивних особливостей.

Захисти «Полігон-Авто» виготовляють виключно із цілісного листа металу 2,5 мм, не має стиків, зварених швів та збірних елементів.

Ребра жорсткості захисту проходять безперервною лінією по всій довжині, що збільшує жорсткість виробу і дозволяє виключити вібрацію при русі автомобіля. Також в разі необхідності, захисти комплектуються гумовими демпферами, дистанційними втулками, які розташовують в місцях прилягання до кузова.

Вентиляційні вікна і жалюзі, які є в захистах, дозволяють забезпечити необхідний напрям потоків повітря для охолодження вузлів автомобіля, що забезпечує надійність і безпеку експлуатації автомобіля.

В більшості захистів конструкцією передбачено отвір для зливу мастила, що сприяє скороченню витрат при проходженні планового ТО по заміні мастила.

Рекомендовані товари

ЗАЗ Vida 1,6 МКПП хетчбек 2012- Захист моторного відсіку та КПП
CHEVROLET Exploerer 5,3 АКПП 2011- Захист моторного відсіку
Роки випуска: CHEVROLET
2011 г. - 2021 г.
Переглянути
CHEVROLET Explorer 3,5 4x4 АКПП 2012- Захист РКПП
CHEVROLET Explorer 3,5 4×4 АКПП 2012- Захист РКПП
Роки випуска: CHEVROLET
2012 г. - 2021 г.
Переглянути