GREAT WALL Safe 4×4 2,2 2,3 МКПП 2005- Захист КПП та РКПП

Технічні характеристики:

Марка
GREAT WALL
Модель
Safe
Роки випуска:
2005 - 2022
Модифікація
4x4 2,2 2,3 МКПП
Що захищає
КПП та РКПП
Товщина
2,5мм
Виробник
ТОВ "Полігон-Авто"

Опис товару:

Захисти моторного відсіку, елементів трансмісії та інших агрегатів автомобіля захищають від ударних ушкоджень при наїзді на тверді та гострі предмети; перешкоджає проникненню води, бруду, гравію. Конструкції захисту розроблені індивідуально під кожну модель автомобіля з урахуванням його конструктивних особливостей.

Захисти «Полігон-Авто» виготовляють виключно із цілісного листа металу 2,5 мм, не має стиків, зварених швів та збірних елементів.

Ребра жорсткості захисту проходять безперервною лінією по всій довжині, що збільшує жорсткість виробу і дозволяє виключити вібрацію при русі автомобіля. Також в разі необхідності, захисти комплектуються гумовими демпферами, дистанційними втулками, які розташовують в місцях прилягання до кузова.

Вентиляційні вікна і жалюзі, які є в захистах, дозволяють забезпечити необхідний напрям потоків повітря для охолодження вузлів автомобіля, що забезпечує надійність і безпеку експлуатації автомобіля.

В більшості захистів конструкцією передбачено отвір для зливу мастила, що сприяє скороченню витрат при проходженні планового ТО по заміні мастила.

Рекомендовані товари

GREAT WALL Safe 4x4  2,2  2,3 МКПП 2005-  Захист моторного відсіку
GREAT WALL Safe 4×4 2,2 2,3 МКПП 2005- Захист моторного відсіку
Роки випуска: GREAT WALL
2005 г. - 2022 г.
Переглянути