LAND ROVER Freelander 2 2,2 CDI МКПП 2007- Захист диференціала

Технічні характеристики:

Марка
LAND ROVER
Модель
Freelander 2
Роки випуска:
2007 - 2022
Модифікація
2,2 CDI МКПП
Що захищає
Диференціал
Товщина
2,5мм
Виробник
ТОВ "Полігон-Авто"

Опис товару:

Захисти моторного відсіку, елементів трансмісії та інших агрегатів автомобіля захищають від ударних ушкоджень при наїзді на тверді та гострі предмети; перешкоджає проникненню води, бруду, гравію. Конструкції захисту розроблені індивідуально під кожну модель автомобіля з урахуванням його конструктивних особливостей.

Захисти «Полігон-Авто» виготовляють виключно із цілісного листа металу 2,5 мм, не має стиків, зварених швів та збірних елементів.

Ребра жорсткості захисту проходять безперервною лінією по всій довжині, що збільшує жорсткість виробу і дозволяє виключити вібрацію при русі автомобіля. Також в разі необхідності, захисти комплектуються гумовими демпферами, дистанційними втулками, які розташовують в місцях прилягання до кузова.

Вентиляційні вікна і жалюзі, які є в захистах, дозволяють забезпечити необхідний напрям потоків повітря для охолодження вузлів автомобіля, що забезпечує надійність і безпеку експлуатації автомобіля.

В більшості захистів конструкцією передбачено отвір для зливу мастила, що сприяє скороченню витрат при проходженні планового ТО по заміні мастила.

Рекомендовані товари

ЗАЗ Vida 1,6 МКПП хетчбек 2012- Захист моторного відсіку та КПП
LAND ROVER Freelander 2 2,2 D МКПП 2007- Захист моторного відсіку та КПП
Роки випуска: LAND ROVER
2007 г. - 2021 г.
Переглянути
LAND ROVER Freelander 2  2006- Фаркоп під вставку
LAND ROVER Freelander 2 2006- Фаркоп під вставку
Роки випуска: LAND ROVER
2006 г. - 2021 г.
Переглянути