TOYOTA Prius 1,8 АКПП 2009-2011 Захист моторного відсіку та КПП

Технічні характеристики:

Марка
TOYOTA
Модель
Prius
Роки випуска:
2009 - 2011
Модифікація
1,8 АКПП
Що захищає
Моторний відсік та КПП
Товщина
2,5мм
Виробник
ТОВ "Полігон-Авто"

Опис товару:

Захисти моторного відсіку, елементів трансмісії та інших агрегатів автомобіля захищають від ударних ушкоджень при наїзді на тверді та гострі предмети; перешкоджає проникненню води, бруду, гравію. Конструкції захисту розроблені індивідуально під кожну модель автомобіля з урахуванням його конструктивних особливостей.

Захисти «Полігон-Авто» виготовляють виключно із цілісного листа металу 2,5 мм, не має стиків, зварених швів та збірних елементів.

Ребра жорсткості захисту проходять безперервною лінією по всій довжині, що збільшує жорсткість виробу і дозволяє виключити вібрацію при русі автомобіля. Також в разі необхідності, захисти комплектуються гумовими демпферами, дистанційними втулками, які розташовують в місцях прилягання до кузова.

Вентиляційні вікна і жалюзі, які є в захистах, дозволяють забезпечити необхідний напрям потоків повітря для охолодження вузлів автомобіля, що забезпечує надійність і безпеку експлуатації автомобіля.

В більшості захистів конструкцією передбачено отвір для зливу мастила, що сприяє скороченню витрат при проходженні планового ТО по заміні мастила.

Рекомендовані товари

ЗАЗ Vida 1,6 МКПП хетчбек 2012- Захист моторного відсіку та КПП
TOYOTA Prius 2012- Фаркоп під вставку
Роки випуска: TOYOTA
2012 г. -
Переглянути
TOYOTA Prius 1,8 Hyibrid АКПП/МКПП 2012-2016  Захист моторного відсіку та КПП
TOYOTA Prius 1,8 Hyibrid АКПП/МКПП 2012-2016 Захист моторного відсіку та КПП
Роки випуска: TOYOTA
2012 г. - 2016 г.
Переглянути