VOLKSWAGEN Touareg 3,0T замість шт. пл. АКПП/МКПП 2018-2021- Захист КПП

Технічні характеристики:

Марка
VOLKSWAGEN
Модель
Touareg
Роки випуска:
2018 - 2022
Модифікація
3,0T замість шт. пл. АКПП/МКПП
Що захищає
КПП
Товщина
2,5мм
Виробник
ТОВ "Полігон-Авто"

Опис товару:

Захисти моторного відсіку, елементів трансмісії та інших агрегатів автомобіля захищають від ударних ушкоджень при наїзді на тверді та гострі предмети; перешкоджає проникненню води, бруду, гравію. Конструкції захисту розроблені індивідуально під кожну модель автомобіля з урахуванням його конструктивних особливостей.

Захисти «Полігон-Авто» виготовляють виключно із цілісного листа металу 2,5 мм, не має стиків, зварених швів та збірних елементів.

Ребра жорсткості захисту проходять безперервною лінією по всій довжині, що збільшує жорсткість виробу і дозволяє виключити вібрацію при русі автомобіля. Також в разі необхідності, захисти комплектуються гумовими демпферами, дистанційними втулками, які розташовують в місцях прилягання до кузова.

Вентиляційні вікна і жалюзі, які є в захистах, дозволяють забезпечити необхідний напрям потоків повітря для охолодження вузлів автомобіля, що забезпечує надійність і безпеку експлуатації автомобіля.

В більшості захистів конструкцією передбачено отвір для зливу мастила, що сприяє скороченню витрат при проходженні планового ТО по заміні мастила.

Рекомендовані товари

VOLKSWAGEN Touareg 2018- Фаркоп
VOLKSWAGEN Touareg 2018- Фаркоп під вставку
Роки випуска: VOLKSWAGEN
2018 г. -
Переглянути
Захист КПП VOLKSWAGEN Touareg 2018-2021
VOLKSWAGEN Touareg 3,0 TDI R-Line замість шт. пл. АКПП 2018-2021- Захист КПП
Роки випуска: VOLKSWAGEN
2018 г. - 2022 г.
Переглянути